.

.

צמיד בודהיזם טרהרץ, צמיד טרהרץ וולקני מגנטי טרהרץ צמיד Terahertzbudhism צמיד טרהרץ, אנרגיית וינטג 'מגנטית, אנרגיית

צמיד בודהיזם טרהרץ, צמיד טרהרץ וולקני מגנטי טרהרץ צמיד Terahertzbudhism צמיד טרהרץ, אנרגיית וינטג 'מגנטית, אנרגיית

ILS 3.33

קיים
בחנות

קידום זרימת זרימה : גלי אור של טרהרץ יכולים להרחיב כלי שיט, להפחית את עמידות הזרימה וצמיגות, תעלות חפירה ובטחונות אבן טרהרץ עוזרת לחפור את המרידיאנים, להסיר את הצטננות והלכה, להפחית את קמטי העור, להשיג את ההשפעה של הסרת קמטים ותורמים לבריאות טובה. בטוח לשימוש : עשוי מאבן אנרגיה, בטוח ומועיל לוויסות מערכת העיכול, תיקון תאים פגומים, מבטל עייפות ומועיל לבריאות. מקל על כאבים שונים הנגרמים כתוצאה ממתח עצבי מוגזם. טרהרץ מכיל מגוון של יסודות עקבות הדרושים לגוף האדם ויכולים לשפר את הכושר הגופני. אלמנטים מרובי עקבות : אבן טרהרץ כוללת מגוון של יסודות עקבות חשובים הדרושים לגוף האדם, בלאי לטווח הארוך יכול לעורר מרידיאנים. מתאים לגודל שורש כף היד, קל להניח ולהמריא. חרוזים עגולים וחלקים שלא יפגעו בעור העדין שלך ונוח ללבוש. קידום זרימת זרימה : גלי אור של טרהרץ יכולים להרחיב כלי שיט, להפחית את עמידות הזרימה וצמיגות, תעלות חפירה ובטחונות. אבן טרהרץ עוזרת לחפור את המרידיאנים, להסיר את הצטננות והלכה, להפחית את קמטי העור, להשיג את ההשפעה של הסרת קמטים ותורמים לבריאות טובה. הרגע את עצמך : שפר את תפקוד הלב והריאות הבריא, הקלה על מתח ועצבנות, מצמצם את כל מיני הכאב הנגרמים כתוצאה ממתח עצבי מוגזם. הצמיד משתמש באבן חשמל, שהיא בטוחה לשימוש, יציבה וחזקה, יציבה ועמידה בלאי, עמידה, מתאימה לגברים ונשים כאחד. קידום זרימת זרימה : גלי אור של טרהרץ יכולים להרחיב כלי שיט, להפחית את עמידות הזרימה וצמיגות, תעלות חפירה ובטחונות. אבן טרהרץ עוזרת לחפור את המרידיאנים, להסיר את הצטננות והלכה, להפחית את קמטי העור, להשיג את ההשפעה של הסרת קמטים ותורמים לבריאות טובה. בטוח לשימוש : עשוי מאבן אנרגיה, בטוח ומועיל לוויסות מערכת העיכול, תיקון תאים פגומים, מבטל עייפות ומועיל לבריאות. מקל על כאבים שונים הנגרמים כתוצאה ממתח עצבי מוגזם. טרהרץ מכיל מגוון של יסודות עקבות הדרושים לגוף האדם ויכולים לשפר את הכושר הגופני. אלמנטים מרובי עקבות : אבן טרהרץ כוללת מגוון של יסודות עקבות חשובים הדרושים לגוף האדם, בלאי לטווח הארוך יכול לעורר מרידיאנים. מתאים לגודל שורש כף היד, קל להניח ולהמריא.

המאפיינים האחרים

Item Type:
Terahertz bracelet
Material:
Terahertz
Applicable Crowd:
Unisex
The function of energy stone is to achieve the purposes of odor absorption, temperature adjustment, humidity adjustment, electromagnetic shielding, energy saving and health benefits through high tech materials with self purification, self repair, self release, self adjustment and self adaptation.:
Energy stone contains more than 30 kinds of trace elements beneficial to human body, such as selenium, magnesium, zinc and calcium.:
The initial wave released by these elements is in the same wave state as that of human cells, which can produce resonance, make human cells and tissues more active, promote blood circulation, promote metabolism and eliminate waste in the body.:
packing list:
1 x Terahertz Bracelet:

הצעות דומות