.

.

טבעת שקע אור יוצאת מן הכלל 12 5 יחידות מזהה 0.76 אינץ', טבעות פנוליות שחורות 1.1 אינץ ' עבור 12 שקעי בסיס מנורה

טבעת שקע אור יוצאת מן הכלל 12 5 יחידות מזהה 0.76 אינץ', טבעות פנוליות שחורות 1.1 אינץ ' עבור 12 שקעי בסיס מנורה

ILS 0.67

קיים
בחנות

טבעת פנולית שחורה בקוטר פנימי של 3/4 אינץ ' לשקע 12 בסיס פמוט הברגה תחליף אידיאלי להחלפת נורות או גופי כי הם חסר קבוע טבעת מנעול (ה12 לילה אור גודל) על קטן נברשת שקע. כאשר הנורה דולקת, אל תיגע בנורה או תסתכל ישירות לתוך הנורה המוארת. אין לשים חומרים דליקים על הנורה המוארת. חבילה כוללת : 5 יחידות פנוליות טבעת. הערה : לא ישים לכל 12 מחזיקי מנורות הברגה. אל תדליק את עוצמת המנורה לפני התקנת המנורה במלואה. מפרט : גודל : כ 1-1/16 סנטימטרים רוחב פנימי : 3/4 אינץ. תחליף אידיאלי לחוסר מנעול טבעת קבוע (ה12 גודל אור לילה) על שקע נברשת קטן. החלפת נורות או גופי. כדי להפחית את הסיכון לשריפה, התחשמלות או פגיעה אישית, לפני החלפת הנורה, הקפד לכבות את החשמל ולנתק ולקרר את הנורה. כאשר הנורה דולקת, אל תיגע בנורה או תסתכל ישירות לתוך הנורה המוארת. אין לשים חומרים דליקים על הנורה המוארת. הערה : לא ישים לכל 12 מחזיקי מנורות הברגה. אל תדליק את עוצמת המנורה לפני התקנת המנורה במלואה. חבילה כוללת : 5 יחידות פנוליות טבעות.

המאפיינים האחרים

Size:
Approximately 1-1/16 inches
Internal width:
3/4 inch.
Ideal replacement for the lack of a fixed ring lock (E12 night light size) on a small chandelier socket.:
Replacement of bulbs or fixtures.:
To reduce the risk of fire, electric shock or personal injury, before replacing the bulb, be sure to turn off the power and unplug and cool the bulb.:
When the bulb is on, do not touch the bulb or look directly into the lighted bulb. Do not put flammable materials on the lighted bulb.:
Note:
Not applicable to all E12 threaded lamp holders. Do not turn on the power of the lamp before fully installing the lamp.
Package includes:
5PCS phenolic rings :

הצעות דומות